Author: a***2
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: It’s just messy
Color: Multicolor
Price: 169kr
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 125 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2211266882611818 |
Overall Rating: 4.00/5
Author: a***2
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: It’s just messy
Color: Multicolor
Author: t***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Jolie perruque. J’ai adoré surtout la couleur
Color: Multicolor